Orientační nabídka


 

Saský dopravní svaz VVO představil Ústeckému kraji infomobil

foto
Zástupci Dopravy Ústeckého kraje a saského dopravního svazu VVO na společném jednání diskutovali o novince v cestování veřejnou dopravou – o infomobilu. Jde o speciálně upravenou dodávku s prodejním místem přímo v interiéru vozu, která spolu s dalším vybavením vyráží pravidelně do měst i na venkov, aby obyvatelům představila novinky v dopravě.
 

 
 

Přestože už v současné době nabízíme našim cestujícím spoustu informací, chtěli bychom informování rozšířit podobně jako kolegové v Německu. Máme aktuálně informační kanceláře ve městech u všech smluvních dopravců, pravidelně informujeme na webových stránkách i v prostorách autobusů, stále je ale nutné nabízet cestujícím více,“ uvedl při jednání náměstek hejtmana pro dopravu Jaroslav Komínek.

Kromě informací o tarifu, jízdních řádech, tipech na výlet a o připravovaných novinkách je v infomobilu možné získat dopravní brožury, jízdní řády a zakoupit i jízdenky včetně těch časových. Informátor VVO také přebírá podněty k úpravám jízdních řádů, tras linek a kvalitě cestování. Místa, kde bude vůz k dispozici, jsou měsíc předem zveřejňována na webu dopravního svazu. První infomobil pořídili v Sasku už v roce 2001. Za 17 let fungování si ho oblíbili nejen senioři, ale chválí ho i školáci, studenti, pracující a turisté. Ročně poskytne služby více než 15 tisícům cestujících. 

foto

foto

foto

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 14.9.2017 / 14.9.2017
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies