Orientační nabídka


 

Seminář o nových nabídkách Ústeckého kraje

logo ÚK
Krajský úřad Ústeckého kraje uspořádal pro zájemce odborný seminář, který představil dva nové produkty. Jedná se o portály Invest UK a Dotace UK. První zmíněný je zaměřen na podporu investičních příležitostí a investorů, druhý se zabývá dotačními možnostmi.
Tisková zpráva z 28. listopadu 2011
 

 
 

Seminář byl rozdělen do dvou bloků, z nichž každý zahrnoval sérii přednášek od odborníků v konkrétní oblasti. V rámci první části se o ně postarali zástupci Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, kteří představili svůj program Nemovitosti a Investiční pobídky v Ústeckém kraji.

 

Druhá část se zabývala Operačním programem Lidské zdroje a zaměstnanost v souvislosti s nestátními neziskovými organizacemi, Programem rozvoje venkova, Operačním programem Životní prostředí, atd.  

 

Všichni přednášející následně poskytovali cenné rady o využívání nabízených produktů a odpovídali na konkrétní dotazy. Seminář uspořádal Odbor strategie, přípravy a realizace projektů KÚÚK.

 

www.invest-uk.cz

www.dotace-uk.cz

01
O své zkušenosti se v rámci přednášek dělili (zleva) Jana Valhová, Karel Tichý, David Smetánka a Monika Panova Přibylová.

01

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 28.11.2011 / 28.11.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém