Orientační nabídka


 

Senioři z Meziboří si prohlédli putovní výstavu poválečných dějin

foto
První březnový týden se senioři z Domova sociálních služeb Meziboří, p. o. zúčastnili prohlídky střední školy EDUCHEM, a. s. v Meziboří. Měli zde možnost zhlédnout putovní výstavu na téma „Tomáš Baťa“ a „Rok po roce“ přímo na půdě místní střední školy.
Tisková zpráva ze dne 9. března 2016
 

 
 

Seniory vřele přijali ředitelka střední školy Renata Koulová, zástupci učitelského sboru a žáků učebních a studijních oborů budoucích chemiků, elektrotechniků nebo IT techniků. Toto setkání bylo prakticky oficiálním začátkem vzájemné mezigenerační spolupráce, kterému přišel osobně vyjádřit podporu i starosta města Meziboří pan Petr Červenka. Svým úvodním proslovem neskrýval radost z prohlubování dobrých vztahů organizací v rámci jednoho města, tím spíše, jde-li o zmíněnou spolupráci mezigenerační.

 

Putovní výstava na téma Tomáš Baťa i Rok po roce seniory zaujala zejména pro období, kterého se týkala, vykouzlila pozitivní náladu a celkově se prohlídka nesla v duchu vzpomínání. Také pozvání do chemické učebny, kde si vybraní žáci 3. ročníku připravili pro uživatele Domova sociálních služeb několik velmi vydařených chemických pokusů a „osobní“ kontakt s dálkově ovládaným robotem, byl pro většinu novým zážitkem.

 

Studentky pak na závěr netradičního a vydařeného dopoledne věnovali všem přítomným květiny a voňavou pozornost v podobě mýdla z vlastní dílny.

 

Text a foto: Bc. Marie Vorlová, DiS. – sociální pracovnice

foto

foto

foto

foto

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 9.3.2016 / 9.3.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém