Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Zdravotnictví > Rozvojové a strategické dokumenty > Strategie podpory zdraví a rozvoje zdravotních služeb v Ústeckém kraji na období 2015 – 2020

 
a
Pro krásnolipské seniory připravilo komunitní centrum Kostka ,,Seniorskou akademii“. Jednalo se o soubor tří přednášek zaměřených na oblast finanční gramotnosti, prevence kriminality a zásad sebeobrany a také na zdravý životní styl.
 

 
 

Účastníky akademie odborní lektoři seznámili nejen s tím jak správně využívat finanční produkty, jak nenaletět nekalým praktikám prodejců, jak se bránit doma i na ulici, ale také jak poznat kvalitní programy, čeho se vyvarovat při nákupu akčního zboží, a s dalšími praktickými informacemi.

,,Z poradenské činnosti v Kostce víme, že senioři potřebují dostatek informací o nekalých praktikách a ví jak se účinně bránit. Těší mě, že jsme Kostkou poskytované sociální služby i akce mohli rozšířit o sérii seminářů i v Krásná Lípě,“ řekla ředitelka H. Volfová.

Absolventky ,,Seniorské akademie“ obdržely od Jana Koláře, místostarosty města, osvědčení o absolvování a jako dárek od organizátorů dostaly osobní alarm. Účastí místostarosty J. Koláře při předávání osvědčení vyjádřili svou podporu této aktivitě i představitelé města Krásná Lípa. Podle bezprostředních reakcí zúčastněných se tato aktivita setkala s pozitivním ohlasem a přáním všech bylo, aby se opakovala.  Akademie byla zorganizována ve spolupráci s občanským sdružením ,,Cesta spolu“ a za finanční podpory Ústeckého kraje.

Připravil Miloš Hanzlíček

Kostka Krásná Lípa, p. o.

 

 

Kontakt:

Mgr. Zbyněk Šebesta, oddělení tiskových informací

odbor kanceláře hejtmana Ústeckého kraje

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.:   +420 475 657 742

Mob.:+420  603 192 629

             Mail:   sebesta.z@kr-ustecky.cz

 

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 6.6.2013 / 6.6.2013 | Schváleno / Zrušeno: 6.6.2013 / 5.7.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Zdravotnictví

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Petr Severa

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém