Orientační nabídka


 

Setkání koordinátorů environmentální výchovy Ústeckého kraje

evvo
Dne 18. února 2015 se v prostorách Krajského úřadu Ústeckého kraje konal již 4. ročník setkání koordinátorů environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO), nad kterým převzal záštitu radní Arno Fišera, člen rady Ústeckého kraje s kompetencí pro oblast životního prostředí, zemědělství a venkova. Setkání bylo finančně podpořeno Ústeckým krajem.
Tisková zpráva ze dne 23.2.2015
 

 
 

Setkání se letos zúčastnilo přes 70 účastníků, především koordinátorů environmentálního vzdělávání ve školách Ústeckého kraje. Zájem projevily nejenom školy, ale i další organizace neziskového sektoru (např. Ekologické centrum VIANA, Ekologické centrum Most) a profesní společnosti např. Česká společnost ornitologická. Prezentovaly se také školy např. Schola Humanitas Litvínov, OA a SOŠZE v Žatci, Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální Šluknov.

Pořadatelem a gestorem akreditované akce byl Klub ekologické výchovy Praha se spolupráci s Ústeckým krajem a ZŠ Most, Svážná, která je nejen sídlem krajské skupiny KEV, ale také dlouholetým kolektivním členem KEV. Setkání bylo zaměřeno na evaluaci výsledků v oblasti managementu environmentální výchovy ve školách a na mezinárodně vyhlašované témata pro rok 2015.

OSN vyhlásila letošní rok Mezinárodním rokem světla a světelných technologií. Ambicí iniciativy je připomenout historii světla a optiky a zdůraznit jeho klíčovou roli pro současnou moderní společnost a nezastupitelné místo v technologiích budoucnosti. Dalším tématem, které vyhlásilo generální shromáždění OSN, je Mezinárodní rok půdy. Tato témata se letos promítla nejen do prezentací, ale i závěrečné diskuze.

 

Zdroj: Odbor životního prostředí a zemědělštví

evvo

evvo

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 23.2.2015 / 23.2.2015 | Účinnost od-do: 23.2.2015-23.3.2015
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies