Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Severočeská vědecká knihovna děkuje zdravotníkům

 
svkul
Krajská knihovna v Ústí nad Labem za podpory svého zřizovatele Ústeckého kraje spustila kampaň, v rámci které nabízí všem zdravotníkům roční registraci zdarma.
Tisková zpráva ze dne 6. května 2021
 

Odkazy


 
 

Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem spustila kampaň, jejímž cílem je vyjádřit podporu zdravotníkům za jejich neúnavné nasazení a odhodlání v boji s pandemií koronaviru.

Kampaň odstartovala darem v podobě knih a časopisů, které knihovna věnovala MŠ „U Borovice“ pro děti zaměstnanců Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Díky podpoře svého zřizovatele Ústeckého kraje knihovna zároveň nabízí všem zdravotníkům zdarma roční registraci, díky které si budou moci volně půjčovat knihy, periodika, e-knihy a další dokumenty, využívat přístupy do databází a digitálních knihoven a v brzké budoucnosti snad i navštěvovat kulturní a vzdělávací akce. 

„Jedná se o gesto, kterým se snažíme vyjádřit naši vděčnost a podporu lidem, kteří za nás všechny dennodenně bojují. Ostatně, je především jejich zásluha, že můžeme do knihovny po více než čtvrt roce opět pouštět čtenáře,“ říká k nové kampani pro zdravotníky ředitelka knihovny Jana Linhartová. O volnou registraci mohou zdravotníci zažádat až do konce srpna letošního roku u registračních pultů v lidové i vědecké části knihovny nebo na kterékoliv pobočce.

„V rámci kampaně jsme pro zdravotníky vytvořili i děkovné video, které je ke zhlédnutí na Youtube kanálu a Facebooku knihovny,“ doplňuje Jana Linhartová. 

Text: Jan Černecký, Oddělení komunikace SVKÚL

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 6.5.2021 / 6.5.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém