Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Severočeská vědecká knihovna otevírá výdejní okénka

 
SVK ÚL
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem po měsíci a půl, kdy musela být uzavřena, opět umožní svým uživatelům půjčovat si předem objednané dokumenty prostřednictvím výdejních okének.
Tisková zpráva ze dne 16. února 2021
 

Odkazy


 
 

Ve středu 17. února otevře Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem pro čtenáře výdejní okénka, jež budou fungovat jak v obou hlavních budovách knihovny v ulicích Winstona Churchilla 3 a Velká Hradební 45, tak i na všech pobočkách. Všechna tato okénka budou sloužit výhradně k půjčování předem objednaných dokumentů, k vracení čtenáři mohou využívat návratový automat, který naleznou hned vedle výdejního okénka v ulici Velká Hradební.

„Okénka v hlavních budovách mohou čtenáři využívat každý všední den, ta na pobočkách pak vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek. Další informace o otevírací době okének a fungování celé služby jsou podrobně rozepsány na našich webových stránkách www.svkul.cz,“ informuje ředitelka knihovny Jana Linhartová.

„Registrovaní čtenáři si prostřednictvím čtenářského konta nebo e-mailu mohou objednávat nejen klasické knihy, ale například i audioknihy, filmy nebo deskové hry, zkrátka vše, co jim umožní maximální limit výpůjček a co budou schopni pobrat,“ doplňuje ředitelka k současným výpůjčním službám knihovny.

Text: Jan Černecký (Oddělení komunikace SVK ÚL)

SVK ÚL

 

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 16.2.2021 / 16.2.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém