Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > aa

 

Sezona začala. Zahrada Čech otevřela své brány

 
Zahrada Čech
Výstaviště Zahrada Čech v Litoměřicích přivítalo ve středu 5. dubna první letošní návštěvníky. Až do neděle 9. dubna se tu koná prodejní výstava Tržnice Zahrady Čech a výstava Bydlení.
Tisková zpráva ze dne 6. dubna 2017
 

 
 

Slavnostního otevření areálu se zúčastnil Miroslav Andrt, předseda Výboru pro životní prostředí, zemědělství a venkova, Dominik Hanko, předseda Výboru pro sociální věci, Pavel Csonka, předseda Výboru pro zdravotnictví a Drahomíra Miklošová, předsedkyně Kontrolního výboru.

 

„Jsem rád, že mohu být při zahájení další výstavní sezony zde na výstavišti v Litoměřicích, která letos svým návštěvníkům opět přinese mnoho atraktivních akcí, které již mají svoji tradici a kde si milovníci přírody, pěstitelé, zahrádkáři i kutilové přijdou rozhodně na své a v rámci akcí nebude chybět také kulturní program,“ uvedl v úvodu Miroslav Andrt. Poté si s ostatními prohlédli výstaviště.

 

V září se návštěvníci mohou těšit už na 41. ročník podzimní Zahrady Čech, jednoho z největších veletrhů svého druhu v rámci celé republiky. Pro svůj význam byla Zahrada Čech zařazena do programu Rodinné stříbro Ústeckého kraje, a kterou kraj finančně podporuje.


01
Slavnostní zahájení sezony odstartoval v areálu litoměřického výstaviště i Miroslav Andrt, předseda Výboru pro životní prostředí (druhý zleva) a Michaela Mokrá manažerka výstaviště Zahrada Čech. Zahájení se též zúčastnil kubánský velvyslanec Felix Andres Leon Carballo (vpravo).

02
Areál si prohlédli i další zastupitelé Ústeckého kraje Dominik Hanko (vlevo) a Pavel Csonka (vpravo).

03

 

04
Výstaviště přivítalo první návštěvníky.

 

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 6.4.2017 / 6.4.2017 | Zveřejnit od: 6.4.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém