Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

SPŠ Ústí nad Labem pořádala již 8. ročník oblastní soutěže AutoCAD a Inventor

 
1
Ve středu 19. února 2020 se na Střední průmyslové škole, Ústí nad Labem, Resslova 5 konalo další krajské kolo soutěže v kreslení na počítači – ve 2D v AutoCADu a ve 3D v Inventoru.
Tisková zpráva ze dne 26. února 2020
 

 
 

Do soutěže se mohly přihlásit průmyslové školy s technickým zaměřením napříč celým krajem. Tohoto využily SPŠ Ústí nad Labem, HŠ, OA a SPŠ Teplice, VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR, Varnsdorf, SPŠ TOS Varnsdorf, SPŠ a VOŠ Chomutov i SPŠ a SOŠGS Most.

Z úspěchu se nakonec radoval Martin Jochec z teplické školy, který vyhrál první místo v kategorii AutoCAD a druhé místo v kategorii Inventor, i Jakub Rudiš z ústecké školy, který zvítězil v kategorii Inventor. V kategorii AutoCAD obsadil druhé místo Marek Dittrich z Teplic a třetí místo obhájil Albert Weis z Ústí. V Inventoru třetí příčku uhájil Jan Nožička z Mostu. Celkové první místo nakonec obsadilo s náskokem 57 bodů družstvo z teplické průmyslové školy.

Jednotlivé školy mohou vybrat své reprezentanty také do celostátního kola soutěže Autodesk Academia Design 2020, které se bude konat 2. a 3. dubna 2020.

ZDROJ: Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5

1
Družstvo žáků z teplické průmyslové školy

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 26.2.2020 / 26.2.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém