Orientační nabídka


 

„Srdce pro region“ bije v Klášterci nad Ohří

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
web
Cenu „Srdce pro region“ za dlouholetou činnost v rozvoji turistických informačních center si na základě nominace Ústeckého kraje převzal z rukou zástupců vydavatelství KAM po Česku Miroslav Foltýn z Klášterce nad Ohří. „Ocenění získal za práci nejen v Klášterci nad Ohří, jeho bohatá činnost je vidět na celém území Ústeckého kraje i v dalších oblastech České republiky,“ dodává vedoucí oddělení cestovního ruchu Ústeckého kraje Jiří Válka.
Tisková zpráva ze dne 1. listopadu 2016
 

 
 


Miroslav Foltýn se podílel také na projektu vybavení a značení cyklotras v okrese Chomutov a Karlovy Vary. Jako člen mezinárodního týmu pro zpracování studie Krušnohorské lyžařské magistrály participoval na vydání atlasu lyžařských tras a stezek Krušných hor. V letech 1997 – 2013 byl prezidentem Asociace turistických informačních center České republiky (ATIC ČR), je autorem produktu 3K návštěvnické karty Krušných hor, spoluautorem jednotné klasifikace turistických informačních center ČR a od roku 2013 působí jako regionální koordinátor Českého systému kvality služeb.  

Cenu „Srdce pro region“ založilo vydavatelství stejnojmenného magazínu KAM po Česku u příležitosti 10. výročí své existence po dohodě s regionálními zástupci cestovního ruchu a ve spolupráci s ATIC ČR. „ Našim záměrem je ocenit regionálních osobnosti, které se v minulosti zasadily o rozvoj, popularizaci a propagaci dané turistické oblasti, regionu nebo stály u zrodu významného produktu v oblasti cestovního ruchu,“ vysvětlila produkční tištěných periodik nakladatelství Marie Kulinkovská.   

Cena, která bude v letošním roce udělena v každém ze 14 krajů, by měla být připomenutím i poděkováním lidem, kteří díky svému nezměrnému úsilí stáli u zrodu turismu v České republice, ale dnes se na ně již téměř zapomnělo. Ocenění budou postupně zveřejňováni jak v magazínu KAM po Česku, tak i v pomyslné síni slávy na portálu www.kampocesku.cz.

web
Miroslav Faltýn při přebírání ceny "Srdce pro region"

web

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 1.11.2016 / 1.11.2016 | Zveřejnit od-do: 1.11.2016-1.12.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém