Orientační nabídka


 

Starostové se sešli se zástupci Skupiny ČEZ

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
web
Na čtyři desítky starostů a starostek severočeských měst a obcí, zástupci Ústeckého kraje a Severočeských dolů se sešli na tradičním podzimním setkání, které uspořádala v závěru minulého týdne Skupina ČEZ v prostorách Sportovního areálu Benedikt u Mostu. „Každoročně takto zveme představitele, jejichž kompetence jsou v lokalitách s přímou působností Skupiny ČEZ,“ vysvětlila záměr schůzky mluvčí Skupiny ČEZ pro severní a střední Čechy Soňa Holingerová.
Tisková zpráva ze dne 30. listopadu 2016
 

 
 

Vedle místopředsedy představenstva ČEZ Distribuce Vladimíra Budínského, 1. náměstka hejtmana Martina Kliky, generálního ředitele ČEZ Teplárenská Petra Hodka či generálního ředitele Severočeských dolů Ivo Pěgřímka se schůzky zúčastnili například i ředitelé elektráren Tušimice, Prunéřov, Ledvice a Počerady. „Skupina ČEZ je významným partnerem nejen pro samosprávy měst a obcí, ale také pro celý Ústecký kraj, s nímž spolupracuje už od roku 2007,“ připomněl v úvodních slovech Martin Klika spolu s konkrétními investicemi v oblasti školství i zdravotnictví, neopomněl ani partnerství Skupiny ČEZ v rámci letošní zimní olympiády dětí a mládeže.

Ze strany poskytovatelů energií zazněla na setkání řada témat týkajících se aktivit Skupiny ČEZ v regionu, jako jsou aktuality z obnovy uhelných elektráren, ČEZ Distribuce, ČEZ ESCO a starostům byly také představeny projekty Nadace ČEZ.

web
První náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika (vpravo) s místopředsedou představenstva ČEZ Distribuce Vladimírem Budínským

web
Zástupci měst a obcí na setkání se Skupinou ČEZ, v popředí primátor Teplic Jaroslav Kubera

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 30.11.2016 / 30.11.2016 | Zveřejnit od-do: 30.11.2016-30.12.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém