Orientační nabídka


 

Startuje 21. ročník oceňování dobrovolníků v Ústeckém kraji KŘESADLO

Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci... Nebo jsou to neobyčejní lidé, kteří dělají obyčejné věci? Nominovat dobrovolníka může každý, rodiče, kamarádi, sousedé, kolegové, manžel/ka, partner/ka, koordinátor dobrovolníků, zástupce úřadu či organizace. Slavnostní ceremoniál je plánován na květen 2023, nominace lze zasílat e-mailem do 28. února.
Tisková zpráva ze dne 19. prosince 2022
Křesadlo 2022
 

Odkazy


 
 
Dobrovolnictví je svět bohatý na možnosti a příležitosti. Lidé pomáhají různě a mnoha cílovým skupinám. Mnoho dobrovolníků působí v sociálně zdravotní sféře, dochází do domovů pro seniory, do dětských domovů, do chráněných dílen či stacionářů, do hospiců, nemocnic apod. Jsou také přínosem nepostradatelnými pomocníky v ekologii, kultuře, sportu nebo při mimořádných událostech.

V příloze naleznete výzvu s bližšími informacemi a nominační formulář (text v nominačním formuláři je možné doplnit také fotografií nominovaného dobrovolníka, třeba při dobrovolnické činnosti). Ocenění KŘESADLEM nabízí možnost, jak dobrovolníky ocenit, poděkovat jim, a v rámci krásné atmosféry slavnostního večera dobrovolnictví oslavit.

Věříme, že i ve svém okolí najdete zapálené lidi se srdcem na dlani a jejich činnost pomáhá potřebným, ať už sousedům, organizaci, obci, památce, zvířatům, či přírodě...

Křesadlo 2022
Ocenění uděluje Dobrovolnické centrum Ústí nad Labem

 
 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 19.12.2022 / 19.12.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies