Orientační nabídka


 

Stavbu nové haly ve stanici HZS Ústí nad Labem – Všebořice podpořil Ústecký kraj

hh
V úterý 14. srpna 2018 byla slavnostně otevřena nová hala stanice Hasičského záchranného sboru v Ústí nad Labem – Všebořicích. Slavnostnímu otevření byl přítomen náměstek generálního ředitele HZS ČR pro ekonomiku brig. gen. Slavomír Bell, MSc., ředitel HZS ÚK plk. Ing. Roman Vyskočil, náměstek ředitele HZS ÚK pro ekonomický úsek plk. Ing. Miloš Černý a další členové vedení Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.
 

 
 

Stavba byla zahájena 1. 8. 2017 a stála bezmála 14 milionů Kč. Celkem pět milionů korun přispěl na vybudování i Ústecký kraj, který dlouhodobě podporuje rozvoj Integrovaného záchranného systému v kraji. Jedná se o první etapu stavby, druhá hala bude v krátké době vybudována v sousedství nákladem deset milionů korun.

Hala bude sloužit pro uskladnění požární techniky. Umístěn tam bude tankovací kontejner, nákladní kontejner, kontejner nouzového přežití, hadicový přívěs, nákladní přívěs pro odvoz havarovaných vozidel, dopravní automobil, užitkový automobil k dopravě materiálu, vysokozdvižný vozík a osobní automobily určené pro plnění služebních úkolů.

hh
Zleva ředitel HZS ÚK Roman Vyskočil, náměstek ředitele HZS ČR Slavomír Bell a náměstek ředitele HZS ÚK Miloš Černý

dd

ss

 

aa

 

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 15.8.2018 / 15.8.2018
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém