Orientační nabídka


 

Střední škola energetická a stavební Chomutov v novém kabátě

1
V pondělí 12. října byly slavnostně otevřeny nové prostory Střední školy energetické a stavební v Chomutově. Jedná se o rekonstrukci objektů v ulici Na Moráni, které jsou součástí školy a ve kterých se soustřeďuje výuka především stavebních oborů.
 

 
 

Tisková zpráva z 13. října 2009

V pondělí 12. října byly slavnostně otevřeny nové prostory Střední školy energetické a stavební v Chomutově. Jedná se o rekonstrukci objektů v ulici Na Moráni, které jsou součástí školy a ve kterých se soustřeďuje výuka především stavebních oborů. Celá akce si vyřádala náklady ve výši téměř 84 mil. Kč vč. DPH. Investorem akce je Ústecký kraj a celý projekt je  spolufinancován z Regionálního operačního programu Regionu soudržnosti Severozápad. V současné době jsou dokončeny dvě etapy, které byly uvedeny do zkušebního provozu od října 2009.

Jedná se především o výstavbu vzdělávacího centra, zateplení budovy, výměnu plastových oken a výstavbu výukové haly pro obor strojník požární techniky a otevření areálu dílen stavebních oborů.

Oficiálního otevření a přestřižení pásky se zúčastnila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová a člen Rady Ústeckého kraje pro oblast školství, mládeže a sportu Petr Jakubec. 

         
„Už několik let věnujeme rozvoji a podpoře vzdělanosti v Ústeckém kraji velkou pozornost. Mezi naše aktivity patří samozřejmě i modernizace a rekonstrukce našich škol tak, aby žáci i pedagogové měli kvalitnější podmínky pro výuku. Jedním z dobrých příkladů je i modernizace této školy, například oprava a zateplení budovy, výstavba a rozšíření výukových prostor o vzdělávací centrum a dílny pro žáky této školy. Věřím, že bude centrum sloužit žákům pro podporu jejich prospěchu a proto mi dovolte, abych žákům popřála co nejvíce studijních úspěchů, profesorům učenlivé a pozorné žáky a Ústeckému kraji co nejvíce vzdělaných mladých lidí,“ sdělila Jana Vaňhová.

Připravila: Soňa Poupětová

odd. tiskových informací, odbor kanceláře hejtmanky

Krajský úřad Ústeckého kraje

e-mail: poupetova.s@kr-ustecky.cz

 

1
Přestřižení pásky nových dílen s hejtmankou Janou Vaňhovou a ředitelem školy Jan Mareš

2

3

4
Přestřižení pásky v dílnách stavebního oboru hejtmankou Janou Vaňhovou a radním pro Ústecký kraj Petrem Jakubcem

 
Zodpovídá: Soňa Poupětová
Vytvořeno / změněno: 13.10.2009 / 13.10.2009
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém