Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

TISKOVÁ ZPRÁVA z mimořádného jednání Krizového štábu Ústeckého kraje ze dne 12. března 2020

 
20 let
Vláda České republiky vyhlásila dnešním dnem od 14.00 hodin NOUZOVÝ STAV platný pro celé území České republiky. V návaznosti na to zasedal v 18.00 hodin Krizový štáb Ústeckého kraje. Důležité informace uvádíme níže.
Tisková zpráva ze dne 12. března 2020
 

 
 

Hejtman Oldřich Bubeníček seznámil členy Krizového štábu Ústeckého kraje s Usnesením vlády ČR ze dne 12. března 2020 č. 194 o vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU. Následně informovali jednotliví členové Integrovaného záchranného systému Ústeckého kraje o stávající situaci, svých potřebách a vzájemné spolupráci. Ředitelka Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje informovala o 16 pozitivních osobách k dnešnímu dni v rámci našeho regionu.


Ústecký kraj zřídil infolinku pro odběratele poskytující zdravotní a sociální služby ohledně distribuce osobních ochranných pomůcek 475 657 600, která je dostupná v době od 8 do 17 hodin včetně víkendů.


Ústecký kraj denně zveřejňuje aktuální informace na webu www.kr-ustecky.cz.


Další jednání Krizového štábu Ústeckého kraje se koná v pondělí 16. března 2020.


Krizový štáb Ústeckého kraje apeluje na všechny zřizovatele mateřských škol, aby zachovali jejich funkční provoz. V případě omezení jejich provozu spočívající v zákazu osobní přítomnosti dětí hrozí paralýza poskytování zdravotních služeb na území regionu – rodiče zaměstnaní ve zdravotnictví by byli nuceni zůstat s dětmi doma.

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 12.3.2020 / 12.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém