Orientační nabídka


 

To pravé z Ústeckého kraje v Katalogu řemeslné výroby

Katalog - mini
Ústecký kraj podporuje rozvoj řemesel, místní ekonomiku a udržitelný cestovní ruch. Prostředníkem mezi řemeslníky, výrobci a konečnými spotřebiteli se stal Katalog řemeslné výroby.
 

 
 

Katalog remesel

Obyvatelé a návštěvníci Ústeckého kraje mají k dispozici již šesté vydání Katalogu řemeslné výroby Ústeckého kraje. Katalog je malý průvodce nejen obcím, městům, firmám, podnikatelům a návštěvníkům, ale také všem občanům kraje, po cestě k regionálním výrobcům. Přehledně seznamuje třeba právě s těmi sousedy odvedle, kteří vyrábějí, chovají, pěstují zrovna to, co bychom chtěli jíst nebo využívat ve svém životě.  

Najdete zde držitele regionálních značek ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®, ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®, KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®, POOHŘÍ regionální produkt® a značky Regionální potravina Ústeckého kraje 

Katalog je k dispozici v elektronické podobě. Ke stažení ho najdete na webu Ústeckého kraje nebo na turistickém portálu Brána do Čech.

Věříme, že katalog je alespoň drobnou podporou všem poctivým výrobkům, které jsou nejlepší vizitkou našeho regionu. Kontakty na koordinátory jednotlivých regionálních značek v Ústeckém kraji najdete na zadní předsádce katalogu.  

V případě dotazů, námětů či tipů na další řemeslníky nám napište na info@branadocech.cz nebo kontaktujte Krajský úřad, odbor regionálního rozvoje.

 

Zpracovala:

Mgr. Petra Ludwigová
Odbor regionálního rozvoje

 
Zodpovídá: RNDr. Eva Poslová
Vytvořeno / změněno: 6.6.2022 / 6.6.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies