Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Turistická informační centra v Muzeu města Ústí nad Labem

 
001
Poděkování za spolupráci v tomto roce a plány do budoucna zazněly na schůzce zástupců cestovního ruchu Ústeckého kraje a Turistických informačních center Ústeckého kraje. Brána do Čech (mediální a propagační kampaň Ústeckého kraje a stejnojmenný turistický webový portál) v novém kabátě byla představena první linii, tedy pracovníkům v informačních centrech, kteří turisty navádějí a leckdy i provádějí po zajímavých a krásných místech našeho kraje.
Tisková zpráva z 19. prosince 2011
 

 
 

Ústecký kraj ve třetím čtvrtletí 2011 zaznamenal nejvyšší nárůst počtu příjezdů turistů v České republice a ubytoval o 20,8 % více hostů. Ani dvě předchozí čtvrtletí na tom nejsou jinak. V prvním čtvrtletí byl s 25 % nárůstem příjezdů jasný favorit a ve druhém čtvrtletí skončil druhý za Prahou.

 

Do nového roku je připravena řada nových propagačních materiálů. Nové budou nejenom grafickou podobou, která reflektuje moderní trendy v oboru, ale i obsahovou náplní. Do rodiny propagačních tiskovin se narodí velice exkluzivní kniha fotografií. K ucelenosti nabídky pro turisty přibude image magazín o kraji, materiál s TOP konkrétními výlety a hlavně tolik potřebný a očekávaný propagační TV spot.

 

„Spolupráce s informačními centry je jedním ze základních kamenů informovanosti rezidentů, ale i návštěvníků kraje odjinud. Kvalifikovaná informace o turistické nabídce přispívá k celkovému dojmu, který si ze svých cest odvážíme. Jde nám o kvalitu, aktuálnost a široký záběr informací v každé ze čtyř destinací kraje. Buď prostřednictvím interaktivního webového portálu Brána do Čech, ale samozřejmě i osobním kontaktem v informačních centrech,“ řekl radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch Radek Vonka a pokračuje: „A to že návštěvnost stoupá, svědčí o tom, že to děláme dobře. Svědčí o tom i řada odborných ocenění, která jsme letos obdrželi za soubor map a turistického průvodce.“

 

Brána do Čech získala už několik cen, podívejte se na ty další zde:

http://www.branadocech.cz/ziskana-oceneni.

 

Připravila: Bc. Ellen Herzogová, oddělení regionálního rozvoje a cestovního ruchu Ústeckého kraje

 

01
Zástupci informačních center na poradě s Ústeckým krajem v Císařském sále Muzea města Ústí nad Labem

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 19.12.2011 / 19.12.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém