Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Turnaj ve futsalu stavebních škol z celé republiky vyhrála počtvrté v řadě ústecká škola

 
Futsal
Prvním sportovním kláním nového roku byl republikový přebor futsalistů středních stavebních škol. Pod pořadatelskou taktovkou Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické v Ústí nad Labem se v letošním ročníku sešla šestice týmů z celé republiky.
Tisková zpráva ze dne 30. ledna 2019
 

 
 

Prvním sportovním kláním nového roku byl republikový přebor futsalistů středních stavebních škol. Pod pořadatelskou taktovkou Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické v Ústí nad Labem se v letošním ročníku sešla šestice týmů z celé republiky.

 

K vidění byla řada kvalitních výkonů, kterým v celkovém součtu opětovně kralovala hostující Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická v Ústí nad Labem. Ta tak získala čtvrtou zlatou ze čtyř posledních ročníků.

 

Školu reprezentovali hráči: O. Reischel, V. Čítek, A. Čičovský, A. Pivoňka, Z. Šmilauer, M. Tipan, D. Řezníček, D. Novotný, M. Dvořák a L. Ferko. „Všem patří velký dík a nesmím zapomenout na pedagogy, kteří kluky na turnaj dobře připravili,“ uvedl Vítězslav Štefl, ředitel školy.

01
Ve sportovní hale Sluneta v Ústí nad Labem se uskutečnil další ročník futsalového turnaje žáků středních stavebních škol.

02
Vítězný celek.

 

03
Za první místo kluci dostali pohár.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 30.1.2019 / 30.1.2019 | Zveřejnit od: 30.1.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém