Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Učitel teplické hotelovky míří na jedinečnou stáž

 
001
Učitel odborného výcviku na Hotelové škole Teplice Ladislav Pertl odjíždí na pracovní stáž do Prahy, kde bude získávat nové zkušenosti v restauraci hotelu Alcron. Šéfkuchařem tam je Roman Paulus, který jako první Čech získal pro tuto českou restauraci uznávanou Michelinskou hvězdičku.
Tisková zpráva z 12. října 2012
 

 
 

Učitel Ladislav Pertl zahájí své školení v pondělí 15. října a trvat bude celý týden. Šéfkuchař Roman Paulus mu má skutečně co nabídnout. Se svým kulinářským uměním působil například v Rakousku a ve Velké Británii, pět let vedl restauraci pražského hotelu Hilton. V restauraci Alcron je od roku 2008.

 

Nově nabyté zkušenosti učitele odborného výcviku budou prospěšné i pro žáky, kteří často mají příležitost obsluhovat významné osobnosti. Od roku 2006 pomáhali na Pražském hradě již sedmnáctkrát. Obsluhovali například poslední dva americké prezidenty George Bushe a Baracka Obamu, ruského prezidenta Dmitrije Medveděva, následníka britského trůnu prince Charlese nebo papeže Benedikta XVI. Navíc se Hotelová škola Teplice může chlubit výroční cenou Hotelová škola roku za rok 2011, udělenou Asociací hotelů a restaurací ČR.

 

Hotelová škola Teplice je příspěvkovou organizací Ústeckého kraje.

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 12.10.2012 / 12.10.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém