Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecká obchodka využívala metody distanční výuky ještě před pandemií

 
Škola OA Ústí
Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky v Ústí nad Labem již 135 let poskytuje zájemcům nejen z Ústeckého kraje vysoce kvalitní ekonomické a jazykové vzdělání. Její absolventi pokračují ve studiu na prestižních vysokých školách v České republice i v zahraničí.
Tisková zpráva ze dne 14. dubna 2021
 

 
 

I tuto střední školu navštívila radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jindra Zalabáková v doprovodu Dagmary Waicové, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy. Ředitel školy Roman Jireš je provedl po obou budovách a představil jim investiční záměry školy. Radní se také zajímala o mnoho aspektů řízení školy, mimo jiné o její účasti na projektech.

Škola je v této oblasti dlouhodobě velmi aktivní. Zapojila se do mnoha různorodých projektů od zavedení e-learningového systému Moodle v roce 2007, díky kterému škola využívala metody distanční výuky dávno před koronavirovou situací, až po Šablony I, II nebo I-KAP I, II.

V rámci programu Erasmus+ byl jeden z jejich realizovaných projektů vybrán jako příklad dobré praxe. Díky Integrovanému regionálnímu operačnímu programu vytvořili moderní učebny vybavené nejnovějšími technologiemi obohacujícími výuku. V budoucnu chce škola projekty využít k vytvoření prostoru vhodného ke komunitnímu setkávání a více se tak zapojit do veřejného života, což radní velice ocenila.

01
Radní Jindra Zalabáková se na obchodce v Ústí nad Labem zajímala také o účasti instituce na projektech

02
Ředitel školy Roman Jireš ukázal radní také moderně vybavené učebny

 

školství

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 14.4.2021 / 14.4.2021 | Zveřejnit od: 14.4.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém