Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj dnes převzal dar od společnosti UNIXDERMA

 
mini
Společnost UNIXDERMA s. r. o. dnes darovala Ústeckému kraji pět tisíc kusů jednorázových třívrstvých ústenek. Dar převzal z rukou jednatelky společnosti Radky Starcové 1. náměstek hejtmana Martin Klika.
Tisková zpráva ze dne 23. dubna 2020
 

 
 

Ústenky věnovala společnost UNIXDERMA s. r. o. Ústeckému kraji pro potřeby příspěvkových organizací Ústeckého kraje v sociální oblasti, a to za účelem ochrany života a zdraví osob ohrožených pandemií COVID-19. Ústecký kraj si této pomoci velmi váží a za tento velkorysý dar společnosti děkuje. „Jsem moc rád, že firma, která běžně dodává zdravotnické prostředky i do našich zařízení, přišla s nabídkou sponzorské pomoci pro krajská sociální zařízení. Jedná se o dar, který samozřejmě použijeme v sociální oblasti,“ sdělil Martin Klika.

Společnost UNIXDERMA s. r. o. se sídlem v Semilech se od roku 2009 zabývá výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky a zdravotnických prostředků. Klade důraz na vysokou kvalitu a účinnost všech produktů, s čímž souvisí pečlivý výběr nejvhodnějších ingrediencí a důsledná kontrola výrobních procesů.

foto
Ústenky za kraj převzal 1. náměstek hejtmana Martin Klika od jednatelky společnosti Radky Starcové

 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 23.4.2020 / 23.4.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém