Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj dostal darem osobní ochranné pomůcky v hodnotě 300 tisíc korun

 
foto
Ve čtvrtek 16. dubna předali generální ředitel Severočeské servisní společnosti Milan Kuchař a předseda představenstva společnosti Severočeské vodovody a kanalizace Tomáš Indra prvnímu náměstkovi a zástupci hejtmana Martinu Klikovi osobní ochranné pomůcky pro Ústecký kraj v hodnotě 300 tisíc korun.
Tisková zpráva ze dne 16. dubna 2020
 

 
 

„Jsme si vědomi, že v tuto chvíli jsou ochranné zdravotní pomůcky prioritou. Všichni naši zaměstnanci jsou nyní pomůckami vybaveni, a proto nás těší, že předáním osobních dezinfekcí můžeme pomoci Ústeckému kraji, ve kterém poskytujeme naše služby,“ uvedl generální ředitel Severočeské servisní společnosti. 

Severočeská servisní společnost poskytuje servisní služby pro společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a. s. dodavatele pitné vody v Ústeckém kraji a Libereckém kraji. Společnosti skupiny Severočeská voda si uvědomují současně tíživou situaci pro všechny obyvatele nejen České republiky. Po poskytnutí pomoci Arkádii Teplice, dennímu centru Květina Teplice, nyní v kuchyni Penzionu Vodárna Bedřichov připravují obědy pro klienty azylových domů společností Návrat a Naděje v Liberci a v Jablonci nad Nisou. 

foto
Zástupci obou společností předávají dar Ústeckému kraji

  
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 16.4.2020 / 16.4.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém