Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj je připraven k neprodlené distribuci OOP na poskytovatele zdravotní péče a sociální péče – čekáme na závoz od Ministerstva zdravotnictví

 
logo
Rada Ústeckého kraje na svém 90. zasedání dne 13. března 2020 vzala na vědomí oznámení ministra zdravotnictví ze dne 11. března 2020 ohledně darování centrálně nakoupených respirátorů a e-mail Ministerstva zdravotnictví se zasláním dohody o plné moci ze dne 12. března 2020 (19.09 hodin).
Tisková zpráva ze dne 13. března 2020
 

 
 

Rada dále rozhodla o uzavření dohody o plné moci s Českou republikou – Ministerstvem zdravotnictví. Předmětem této dohody je závazek Ministerstva zdravotnictví obstarat pro Ústecký kraj bezúplatně přebírání a předávání osobních ochranných prostředků a dalšího materiálu a právních jednání souvisejících dle pokynů zmocnitele, tj. Ministerstva zdravotnictví.

Do 13. hodiny dne 13. března 2020 nebyl Ústeckému kraji Ministerstvem zdravotnictví oficiálně oznámen ani počet ani čas dodání.

Ústecký kraj je připraven k neprodlené distribuci OOP na poskytovatele zdravotní péče a sociální péče – čekáme na závoz od Ministerstva zdravotnictví.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 13.3.2020 / 13.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém