Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj je připravený na spolupráci s Ústředním krizovým štábem i obcemi s rozšířenou působností

 
20 let
Vzhledem k aktuální situaci a horšícím se statistickým údajům v souvislosti s nárůstem počtu pozitivně testovaných osob na onemocnění Covid-19 se rozhodla vláda České republiky obnovit činnost Ústředního krizového štábu pod vedením ministra vnitra Jana Hamáčka.
Tisková zpráva ze dne 21. září 2020
 

Odkazy


 
 

„Ústecký kraj tento krok vítá a je připravený plně spolupracovat s ústředními orgány státu. Stejně tak avizujeme připravenost předávat informace dále směrem k šestnácti obcím s rozšířenou působností, které se v našem regionu nacházejí,“ komentoval vývoj hejtman Oldřich Bubeníček.

Ústecký kraj aktivuje stálou pracovní skupinu složenou z vybraných vedoucích pracovníků krajského úřadu. Ve středu se uskuteční videokonference s obcemi s rozšířenou působností a v pátek se uskuteční jednání Bezpečnostní rady Ústeckého kraje.

„Situaci neustále monitorujeme a jsme připraveni aktivovat Krizový štáb Ústeckého kraje, pokud to bude potřeba. Po jednání bezpečnostní rady představíme základní kroky Ústeckého kraje, které v tomto týdnu připravujeme,“ doplnil hejtmana 1. náměstek Martin Klika.

Jednání Bezpečnostní rady Ústeckého kraje se uskuteční v pátek 25. září 2020 v 10 hodin a v 11.30 hodin bude následovat tiskový brífink se zástupci médií.

 
Zodpovídá: Ing. Martin Volf
Vytvořeno / změněno: 21.9.2020 / 21.9.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém