Orientační nabídka


 

Ústecký kraj ocenil nejlepší pracovníky roku v sociálních službách

foto
Ústecký kraj letos podruhé ocenil pracovníky v sociálních službách. Slavnostní předávání proběhlo v Ústí nad Labem na Větruši. Nominovaní si ocenění převzali z rukou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a prvního náměstka hejtmana Martina Kliky.
Tisková zpráva ze dne 12. října 2018
 

 
 

„Opět po roce chceme ocenit pracovníky v sociálních službách za jejich kvalitní a obětavou práci, kterou denně vykonávají a která často bohužel není dostatečně finančně ohodnocená,“ řekl 1. náměstek hejtmana Martin Klika. „Jsem rád, že jsme se tu všichni sešli, protože za svoji práci, která je psychicky i fyzicky náročná a pro společnost velmi důležitá a potřebná, si rozhodně zasloužíte společenské uznání. Jen tak dál a hodně sil do dalších let, protože to, co děláte, má rozhodně smysl,“ dodal hejtman Oldřich Bubeníček.

Anketa byla vyhlášena letos v lednu odborem sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje. Nominovaných bylo celkem 14 z 11 organizací. Kandidáty mohli navrhnout samotní poskytovatelé sociálních služeb, široká veřejnost nebo nejrůznější organizace. V sociálních službách, které se v jakékoliv podobě mohou dotýkat každého z nás, pracují tisíce zaměstnanců. Aktuálně do neděle probíhá Týden sociálních služeb, kdy se organizace přestavují veřejnosti v rámci otevřených dveří.

foto
Nominovaným za jejich náročnou a obětavou práci poděkoval hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a 1. náměstek hejtmana Martin Klika.

foto

foto

foto

foto
Oceněným pogratulovala také vedoucí krajského odboru sociálních věcí Petra Lafková.

foto

foto

foto

 


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 12.10.2018 / 12.10.2018
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém