Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj podpoří mladé vědecké pracovníky v regionu

 
MVP
Zastupitelstvo Ústeckého kraje schválilo nový dotační program „Podpora a stabilizace mladých vědeckých pracovníků Ústeckého kraje“. Mladým vědeckým pracovníkům do 35 let přispěje Ústecký kraj na jejich výzkum a vzdělávání až 100 000 Kč.
Tisková zpráva ze dne 26. února 2021
 

 
 

„Podmínkou dotačního programu je, aby obor jejich studia byl v souladu s některou z vymezených oblastí Regionální inovační strategie Ústeckého kraje,“ uvedla 1. náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje Lubomíra Mejstříková.

Dotace může být využita například i na úhradu mzdových nákladů mladého vědeckého pracovníka, jeho cestovní výdaje spojené s výzkumem či účastí na vzdělávací akci, jako je například stáž, konference apod. Žadatelem i příjemcem dotace je vysoká škola, podpořenou osobou je mladý vědecký pracovník. Podávat žádosti do programu bude možné od 15. března do 30. června 2021, anebo do vyčerpání alokace, nastane-li dříve. Více informací najdete na webových stránkách Ústeckého kraje: https://www.kr-ustecky.cz/podpora-a-stabilizace-mladych-vedeckych-pracovniku.

Dotační program je realizován v rámci projektu „Podpora a rozvoj inovačního prostředí v Ústeckém kraji II.“, reg. č. projektu: CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0014194, spolufinancovaného z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Přípravu a administraci dotačního programu zajišťuje odbor strategie, realizace a přípravy projektů.

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 26.2.2021 / 26.2.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém