Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj představí na brněnském veletrhu své krásy

 
001
Ústecký kraj bude letos opět součástí veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR, který se odehraje příští týden od 13. do 16. ledna na brněnském výstavišti. Na jubilejním dvacátém ročníku se krajský tým zaměří především na propagaci nového unikátního projektu na podporu turistiky v Ústeckém kraji Brána do Čech, v jehož stylu se ponese celý stánek.
Tisková zpráva z 6. 1. 2011
 

 
 

REGIONTOUR se řadí mezi prestižní a tradiční veletrhy, který každoročně přiláká desítky tisíc návštěvníků nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Jedná se především o zájemce z Polska a Slovenska, ale také z Chorvatska, Německa a Itálie.

 

Veletrh představuje širokou nabídku všech regionů a krajů České republiky. První dva dny jsou určené pro odborníky z oblasti cestovního ruchu, další dva dny pro širokou veřejnost. Každoročně na veletrh zamíří zhruba 35 tisíc lidí.

 

Stánku Ústeckého kraje v duchu Brány do Čech bude dominovat originální zavěšený 3D model loga projektu, který váží asi 50 kg, dlouhý je 320 cm, vysoký 250 cm a jednotlivé kameny jsou široké 80 cm. Stánek bude rozdělený na čtyři odlišně barevné části, podle čtyř destinačních oblastí Ústeckého kraje: České Švýcarsko, Dolní Poohří, České středohoří a Krušné hory. V každé oblasti budou představené největší a nejatraktivnější zajímavosti. Vedle úseků měst, obcí a oblastí bude součástí stánku také prezentace Republiky Srbske – Bosny a Hercegoviny, se kterou kraj udržuje mezinárodní spolupráci.

 

Připravila:

Bc. Alena Tichá

oddělení tiskových informací

Kancelář hejtmana Ústeckého kraje

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.: 475 657 741, ticha.a@kr-ustecky.cz,

www.kr-ustecky.cz

01
Vizualizace stánku Ústeckého kraje na veletrh cestovního ruchu REGIONTOUR

na brněnském výstavišti, který startuje příští týden.

02

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 6.1.2011 / 6.1.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém