Orientační nabídka


 

Ústecký kraj prezentoval své výrobky na mezinárodním agrosalonu Země živitelka

Země živitelka
Země živitelka, největší a nejvýznamnější agrosalon svého typu zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku, v letošním roce zahájil 45. ročník s podtitulem 100 let českého zemědělství. V Českých Budějovicích nesměl chybět Ústecký kraj coby úrodná zahrada Čech.
Tisková zpráva ze dne 30. srpna 2018
 

 
 

Ve výstavních prostorách se prezentovaly ty nejlepší potraviny a potravinářské výrobky z Ústeckého kraje, vítězové soutěže Regionální potravina Ústeckého kraje a soutěže Nejlepší potravina kraje Přemysla Oráče a držitelé certifikátů regionálních značek.

 

Ústecký kraj se prezentoval samostatnou expozicí společně s Okresní agrární komorou Most. Návštěvníci zde ochutnali vítězné potravinářské produkty a vína z vinic Ústeckého kraje, byl jim k dispozici Katalog řemeslné výroby, mapky regionálních výrobců, magazín Brána, vše pod marketingovou značkou Brána do Čech.

 

Návštěvnost budějovického výstaviště v době výstavy dosahuje přibližně 100 000 návštěvníků. Z reakcí bylo zřejmé, že je náš kraj vnímán jako místo, kde lze strávit příjemnou dovolenou a kde se dbá na podporu regionálních produktů.

 

Země živitelka pravidelně nabízí nejširší spektrum většiny zemědělských oborů na jednom místě, novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy a novinky v oblasti výzkumu.

 

Zpracovala: Mgr. Petra Ludwigová


01
Stánek Ústeckého kraje lákal na regionální potraviny a výrobky.

02
Návštěvníci ochutnávali i vína.

 

03

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 30.8.2018 / 30.8.2018 | Zveřejnit od: 30.8.2018
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém