Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj projednával Studii terénní cyklistiky

 
Terénní cykloturistika
Na půdě Krajského úřadu Ústeckého kraje se konala schůzka všech aktérů v oblasti terénní cykloturistiky Ústeckého kraje. Předmětem jednání byla vznikající studie terénní cyklistiky v Ústeckém kraji, která bude primárně zaměřena na rozvoj terénní cykloturistiky, podporu podnikání a volnočasové aktivity s tím spojené. Zhotovitelem studie bude Česká Moutainbiková asociace, z. s. (ČEMBA), jejíž zástupce na schůzce zhodnotil celkovou situaci v České republice.
Tisková zpráva ze dne 25. října 2019
 

 
 

Zástupci terénní cyklistiky v Ústeckém kraji, např. Horského spolku Adolfov, Telnice Trails, MTB Work, TrailVision Jirkov a zástupci samospráv, konkrétně Ústeckého kraje, Děčína a Ústí nad Labem diskutovali především o možných lokalitách na terénní turistiku a nutnosti dodržování legislativních pravidel při budování single tracků.

 

„Prioritou Ústeckého kraje v oblasti cykloturistiky nadále zůstává dokončení výstavby poslední ze čtyř páteřních cyklostezek Ústeckého kraje, kterou je cyklostezka Ohře. Nicméně Studie terénní cyklistiky v Ústeckém kraji bude odrazovým můstkem a koncepčním materiálem pro plánování a možnost financování terénní cyklistiky z rozpočtu Ústeckého kraje s finanční spoluúčastí přilehlých obcí“, uvedl k záměru Ústeckého kraje náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeněk Matouš.


01
Krušnohoří nabízí mnoho tras pro terénní cyklistiku

02

 

03

 

05

 

06
Trasy jsou v okolí Klínovce a Klínů.

 
 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.10.2019 / 25.10.2019 | Zveřejnit od: 25.10.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém