Orientační nabídka


 

Ústecký kraj se představil na veletrhu v Mnichově

foto
Mnichovské výstaviště Messe München hostilo největší mezinárodní investiční veletrh ve Střední Evropě, EXPO REAL 2016. Veletrh se těšil velkému zájmu jak návštěvníků, tak vystavovatelů. Účastnilo se 1798 vystavovatelů z 29 zemí. Veletrh navštívilo 39 tisíc návštěvníků ze 77 zemí.
 

 
 

Ústecký kraj vystavoval společně se statutárním městem Ústí nad Labem. Pracovníci Odboru strategie, přípravy a realizace projektů (SPRP) připravili pro tento veletrh novou publikaci o nejvýznamnějších investičních příležitostech v našem kraji a seznamovali zájemce s aktualizovaným webovým portálem Invest ÚK. Před veletrhem byla nabídnuta spolupráce městům v kraji a jejich propagační materiály byly k dispozici na stánku. Pro návštěvníky byla připravena i prezentace regionálních potravin. Na veletrhu se podařilo navázat celou řadu nových kontaktů s potenciálními zájemci o investice v kraji. Nedílnou součástí naší účasti byla i prezentace našeho kraje.

foto
Veletrh se těšil velkému zájmu návštěvníků i vystavovatelů.

foto

Pracovníci Odboru strategie, přípravy a realizace projektů (SPRP) informovali o nejvýznamnějších investičních příležitostech v našem kraji a seznamovali zájemce s aktualizovaným webovým portálem Invest ÚK.

foto

foto


 

 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 17.10.2016 / 17.10.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém