Orientační nabídka


 

Ústecký kraj se prezentuje na výstavě Země živitelka, kde přivítal i prezidenta republiky

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
web
Regionální výrobce a značky spolu s lokálními potravinami a produkty prezentují zástupci Ústeckého kraje v rámci 43. ročníku zemědělské výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích, která probíhá ve dnech 25. – 30. srpna. Hned první den přivítali na stánku prezidenta České republiky Miloše Zemana, který si krátce prohlédl expozici a pozdravil se s přítomnými.
Tisková zpráva ze dne 26. srpna 2016
 

 
 

V pátek navštíví výstavní stánek hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který slavnostním přípitkem víny z našeho regionu v pavilonu T současně zahájí „Odpoledne s Ústeckým krajem“. Přítomní návštěvníci budou moci ochutnat jídla uvařená z regionálních surovin kuchařským mistrem Petrem Stupkou. Další ochutnávky a propagační materiály kraje jsou po celou dobu výstavy připraveny také na stánku Ústeckého kraje. Hosté agrosalonu zde najdou nově vydané tiskoviny o regionu, mapy, magazín Brána, průvodce Labská stezka a Tipy na pěší, cyklovýlety a výlety autem, vše pod marketingovou značkou Brána do Čech (www.branadocech.cz).

V rámci výstavy byl představen také Katalog řemeslné výroby Ústeckého kraje 2016/2017, kde jsou uváděni všichni držitelé regionálních označení, garantujících kvalitu výroby, surovin i umného provedení. Jedná se o držitele ocenění Regionální potravina Ústeckého kraje, ocenění Nejlepší potravinářský výrobek kraje Přemysla Oráče, držitele značek Českosaské Švýcarsko regionální produkt, Krušnohoří regionální produkt, Poohří regionální produkt a České středohoří regionální produkt a další drobné řemeslníky.

Společnou prezentaci připravil Ústecký kraj – Krajský úřad a Okresní agrární komora v Mostě s podporou statutárního města Most. V průběhu expozice Země živitelka zavítá na budějovické výstaviště na sto tisíc lidí.

web
Prezidenta Miloše Zemana s doprovodem přivítala na stánku Ústeckého kraje ředitelka Okresní agrární komory v Mostě Ludmila Holadová

web
Prezident Miloš Zeman s doprovodem senátora Jana Veleby (vlevo) zavítal do stánku Ústeckého kraje

web
Prezentační stánek Ústeckého kraje na výstavišti Země živitelka v Českých Budějovicích

web

Vitrína stánku Ústeckého kraje s nabídkou regionálních produktů

web
Marketingová značka Brána do Čech ozdobila i dort vyrobený z regionálních surovin

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Marie Logrová
Vytvořeno / změněno: 26.8.2016 / 26.8.2016 | Zveřejnit od-do: 26.8.2016-26.9.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém