Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj spouští nový web pro podnikatele

 
Podnikatel
Začínáte podnikat či řešíte rozvoj svého podnikání? Trápí Vás řízení běžné agendy? Ústecký kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Ústeckého, Inovačním centrem Ústeckého kraje a Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest připravil jednotné kontaktní místo v podobě webového portálu One Stop Shop.
Tisková zpráva ze dne 4. února 2021
 

 
 

Smyslem webového portálu One Stop Shop je nejen nabídnout podnikatelům v regionu efektivní podporu a pomoc při vzniku a rozvoji jejich činnosti, ale i usnadnit běžnou agendu. One Stop Shop poskytuje ucelený přehled služeb zaměřených na podnikatelskou činnost, které zajišťují regionální organizace působící v oblasti podnikání.
 
Pro přehlednost jsou jednotlivé služby rozčleněny do několika oblastí. Každá uvedená služba obsahuje podrobný popis, název organizace, která se danému tématu věnuje a kontaktní formulář, prostřednictvím kterého má každý návštěvník možnost položit v rámci dané služby dotaz nebo si sjednat osobní schůzku. Odpověď nebo potvrzení schůzky mu bude následně odesláno na uvedený email případně vyřízeno telefonicky.

Přípravu a administraci webu zajišťuje odbor strategie, realizace a přípravy projektů. 

One stop shop naleznete na adrese: www.onestopshop-uk.cz.

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 4.2.2021 / 4.2.2021 | Zveřejnit od: 4.2.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém