Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj vyhlašuje krajské kolo soutěže Zlatý erb 2019

 
Zlatý erb 2019
Ústecký kraj ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlašuje krajské kolo 21. ročníku soutěže Zlatý erb (http://zlatyerb.cz). Cílem soutěže je podpořit modernizaci místních samospráv prostřednictvím rozvoje informačních služeb. Ty se mohou do soutěže hlásit nejpozději 31. ledna 2019.
Tisková zpráva ze dne 28. ledna 2019
 

 
 

Smysl soutěže Zlatý erb spočívá nejen ve vlastním srovnání webů měst a obcí, ale jejich webmasterům a provozovatelům poskytuje také užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování. Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole.

Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. V krajských kolech se hodnotí například povinně zveřejňované informace, kvalita úřední desky či přehlednost stránky. Vše je uvedeno v propozicích soutěže, které jsou k dispozici na www.zlatyerb.cz. Účast v soutěži je pro města a obce zdarma.

Jak se soutěže zúčastnit?

Krajského kola soutěže Zlatý erb se mohou zúčastnit města a obce kraje se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi. Formulář přihlášky do soutěže je k dispozici na webové stránce soutěže www.zlatyerb.cz.

Uzávěrka příjmu přihlášek je prodloužena do 31. 1. 2019, porota své hodnocení poté zahájí 2. února. O slavnostním vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Zlatý erb budeme informovat. Více informací podá za Krajský úřad Ústeckého kraje Jan Jelínek, jelinek.j@kr-ustecky.cz, případně koordinátor soutěže Jitka Hajžmanová, hajzmanova@zlatyerb.cz.


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 28.1.2019 / 28.1.2019 | Zveřejnit od: 28.1.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém