Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média > Tiskové informace

 

Ústecký kraj vyslal své krásky do dalšího kola

 
001
V Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem se odehrálo krajské kolo prestižní soutěže krásy Česká Miss 2012. Dvanáct dívek mezi sebou bojovalo o postup do celorepublikového semifinále, ze kterého vzejde 12 finalistek. Porota neměla lehkou úlohu, což může potvrdit i hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, která v ní zasedla a nad akcí převzala záštitu.
Tisková zpráva z 1. prosince 2011
 

 
 

„Doufám, že jedna z reprezentantek Ústeckého kraje se probojuje až do finále,“ prozradila Jana Vaňhová během rozhovoru s moderátorem Vlastou Korcem, který provázel návštěvníky divadla celým večerem.

 

Severočeské kolo bylo společné pro Ústecký a Liberecký kraj. Každý reprezentovalo šest dívek, ze kterých porota vybrala za každý region tři do semifinále České Miss 2012. Na soutěžící čekaly tradiční disciplíny, jako jsou promenáda v plavkách, přehlídka společenských šatů, rozhovor s moderátorem a volná disciplína.

 

Slavnostní večer okořenila svým vystoupením zpěvačka Tereza Kerndlová.

 

Dvanáctičlenná porota, ve které kromě hejtmanky zasedly i úřadující Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a Miss Sympatie 2002 Lenka Kocmanová Taussigová, za Ústecký kraj poslala do dalšího kola Lenku Šindelářovou z Chomutova,  Veroniku Kopřivovou z Teplic a Marii Potůčkovou z Roudnice nad Labem. Všechny tři budou 8. prosince 2011 v pražském hotelu Clarion bojovat o své místo ve finále, ze kterého vzejde Česká Miss 2012.

 

Finálový večer je v plánu na konci března 2012 v přímém přenosu na TV Prima.

 

Česká Miss – Jedna soutěž, jedna Miss

Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss. Česká Miss se tak stala jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti. Více informací naleznete na www.ceskamiss.cz.

 

 

Připravila:

Mgr. Alena Tichá

oddělení tiskových informací

Kancelář hejtmana Ústeckého kraje

Tel.: 475 657 741, 734 412 962

ticha.a@kr-ustecky.cz

 

01
Semifinalistky za Ústecký a Liberecký kraj

01
Ve dvanáctičlenné porotě zasedla i hejtmanka Jana Vaňhová (druhá zleva).

01
Moderátor Vlasta Korec se ptal na favoritku Jany Vaňhové.

01
Všem semifinalistkám hejtmanka přála hodně štěstí v dalším kole.

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 1.12.2011 / 1.12.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém