Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

V Děčíně na veletrhu se žáci rozhodovali o dalším vzdělání

 
01
Žáky devátých tříd základních škol již brzy čeká důležité rozhodnutí, kam nasměrují svou vzdělávací a profesní dráhu. S tím jim mají pomoci veletrhy vzdělávání, které se konají ve velkých městech kraje, tentokrát v Děčíně, v obchodním centru Pivovar. Hejtman Oldřich Bubeníček tyto vzdělávací akce rád navštěvuje a nenechal si ujít ani tu děčínskou.
Tisková zpráva z 25. října 2019
 

 
 

Jednalo se již o 22. ročník veletrhu vzdělávání Škola Děčín, na kterém se prezentovalo třicet středních škol nejrůznějšího zaměření, dále významné firmy či instituce (např. ČEZ, ČVUT, KZ a.s., ZZS ÚK) působící v regionu v roli zaměstnavatelů. Své stanoviště zde měl také Úřad práce.

 

Veletrh byl určen především žákům 9. tříd základních škol a jejich rodičům, aby mohli porovnat nabídku škol a rozhodnout, kam jít studovat. Návštěvníci měli možnost se zde zeptat učitelů i studentů na cokoliv, co je o dané škole zajímá. Kromě informací o samotném studiu zde zjistí i to, jaké jsou možnosti dalšího uplatnění.

 

Kromě hejtmana Bubeníčka žáky pozdravil také Ondřej Smíšek, děčínský radní pro sociální oblast a IT technologie, a Vlastislav Hlaváč z Úřadu práce.

 

1
Veletrh zahájil ředitel Evropské obchodní akademie Jiří Petrášek spolu s hejtmanem Bubeníčkem, Ondřejem Smíškem a Vlastislavem Hlaváčem

2
Stanoviště Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje

3
Veletrh se konal v historických prostorách děčínského Pivovaru

4


 


 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 25.10.2019 / 25.10.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém