Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

V soutěži o nejlepší střední školu roku 2019 uspěla ústecká zdrávka

 
Zdrávka Ústí
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem byla na základě hlasování studentů a absolventů vyhodnocena jako nejlepší střední škola Ústeckého kraje za rok 2019. K tomuto úspěchu ředitelce školy Miroslavě Zoubkové popřál i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Setkání se účastnila také vedoucí odboru školství Dagmar Waicová.
Tisková zpráva ze dne 12. února 2020
 

 
 

„Tohoto ocenění si velmi vážíme. Je pro nás motivací i nadále poskytovat kvalitní vzdělávání a podporovat příznivé školní klima. Především mě potěšila zpětná vazba na školu od našich absolventů,“ uvedla na setkání s hejtmanem ředitelka školy Miroslava Zoubková.

 

Škola zažívá v posledních letech dobré období. Její žáci se umísťují vysoko v různých odborných soutěžích. Jediné, co její ředitelku trápí, je fakt, že se již v nadcházejícím školním roce neotevře velmi oblíbený obor Záchranář. „Některá poslanecká rozhodnutí nemůžeme změnit, a ač jsem byla proti, náš osvědčený obor Záchranář se již na naší škole učit nebude. Bude se studovat jen na vysokých školách,“ konstatovala ředitelka s tím, že obor měl v Ústí tradici a úzce spolupracoval se Zdravotnickou záchrannou službou Ústeckého kraje či s německou stranou.

01
Ředitelka školy Miroslava Zoubková

02
Jednání se účastnila také vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Dagmar Waicová (vpravo)

 

03

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 12.2.2020 / 12.2.2020 | Zveřejnit od: 12.2.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém