Orientační nabídka


 

V Teplicích proběhl jubilejní 20. ročník Krajských sportovních her

V termínu od 7. do 9. června 2022 proběhl jubilejní 20. ročník Krajských sportovních her uživatelů domovů pro osoby se zdravotním postižením, které v teplickém hotelu Panorama každoročně pořádá Centrum sociální pomoci Litoměřice.
Tisková zpráva ze dne 10. června 2022
Krajské sportovní hry
 

 
 
Jelikož jsou Krajské sportovní hry akcí pro všechny klienty bez rozdílu, radost ze sportovních výkonů má možnost zažít opravdu každý. Pořadatelé sportovcům nabídli účastnit se tradičních atletických disciplín a pro méně zdatné sportovce si přichystali takzvané doplňkové disciplíny. V rámci doplňkových disciplín sportovci poměřili síly v kuželkách, šipkách, posuvných kamenech a ve střelbě z luku.

Letošní jubilejní ročník nevynikal pouze skvělými sportovními výkony a nevšedním kulturním programem, ale především rekordní účastí sportovců. Na hry se přihlásilo 24 týmů z různých příspěvkových organizací Ústeckého kraje i přilehlých regionů. Do sportovních dresů se tak letos obléklo 140 sportovců, přičemž každá z výprav měla sebou své asistenty a doprovody.

Cílem akce není hodnotit nejlepší sportovní výkony, ale sejít se a pobavit nad společnými zážitky ze sportu i obyčejného shledání. V rámci programu sportovci přivítali vzdušné akrobaty na šálách, několikanásobné mistry republiky ve skoku přes švihadlo Skipping Boys, hudební skupinu No Headache, Maxíky a kaskadérskou Trial Show. Celou akci opanoval několikaminutový ohňostroj. Pořadatelé děkují všem, kteří tuto velkolepou akci každoročně podporují.

Krajské sportovní hry oslavily 20. výročí
Krajské sportovní hry oslavily 20. výročí

 

Krajské sportovní hry oslavily 20. výročí
Vítězem se stalo družstvo Chráněného bydlení CSP Litoměřice
 

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 10.6.2022 / 10.6.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies