Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

V Ústeckém kraji odstartoval dotační program na podporu OSVČ

 
logo
V pondělí 11. května v 10 hodin spustil Ústecký kraj dotační program na zmírnění dopadu koronaviru pro OSVČ. K dnešnímu dopoledni obdržel kraj celkem 3 811 žádostí.
Tisková zpráva ze dne 12. května 2020
 

Odkazy


 
 

Žádosti o finanční podporu osob samostatně výdělečně činných přijímá kraj online prostřednictvím jednoduchého elektronického formuláře do pátku 22. května do 12.00 hodin. Dosud kraj obdržel celkem 3 811 těchto žádostí s tím, že cca 2 628 jich bylo podáno duplicitně. Po zaslání elektronického formuláře musí ještě žadatelé na adresu krajského úřadu doručit podepsanou písemnou verzi s přílohami.

Cílem dotačního programu pro osoby samostatně výdělečně činné je zmírnění následků pandemie koronaviru. Celkem kraj rozdělí mezi osoby samostatně výdělečně činné 70 milionů korun. Podporu ve výši 25 tisíc korun dostane prvních 2 800 žadatelů, kteří splní podmínky dotačního programu, tedy 400 z každého okresu. Na každý ze sedmi okresů tak vyjde částka deset miliónů korun. Více informací o dotačním programu najdete na webu Ústeckého kraje zde.

 
Zodpovídá: Mgr. Hana Šťástková
Vytvořeno / změněno: 12.5.2020 / 12.5.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém