Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Vedení Regionální fotbalové akademie ÚK poděkovalo kraji za podporu

 
RFA ÚK 2019
Prosincové zasedání Zastupitelstva Ústeckého kraje bylo bohatší o jeden bod programu. Kompletní hráčský kádr a realizační tým Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje přišli poděkovat zastupitelům za dosavadní podporu. V zápasových dresech s logem Ústeckého kraje na prsou zažili mladí fotbalisté poprvé atmosféru takového jednání.
Tisková zpráva ze dne 10. prosince 2019
 

 
 

K přítomným promluvil jako první předseda správní rady Nadačního fondu RFA Ústeckého kraje Rudolf Řepka. „Přišli jsme zastupitelům poděkovat za spolupráci, která je velmi pozitivně vnímána širokou veřejností a děkujeme i za materiální a finanční podporu projektu, jakým regionální fotbalová akademie je. Ústecký kraj je naším klíčovým partnerem,“ pronesl Řepka směrem k zastupitelům.

V sále vystoupil také Jonáš Bzura, jeden z členů Akademie. „V Akademii působil i můj starší bratr, věděl jsem, do čeho jdu. Získal jsem spoustu nových přátel, máme skvělé podmínky a můžeme se fotbalově posunout. Trenéři nám hlídají i prospěch ve škole,“ popsal čtrnáctiletý fotbalista.

Za tři a půl roku fungování Akademie se do mládežnických výběrů dodalo 16 hráčů, někteří již mají podepsané profesionální smlouvy, přestože jim ještě není ani osmnáct let. „Vím, jak Akademie funguje, a jsem rád, že náš kraj je jedním z osmi krajů, kde Akademie je. Važme si toho, protože to není samozřejmost, ale výsada. Myslím, že podpora je správná a rozhodně jsme rádi, že nás kluci dobře reprezentují,“ řekl na závěr hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

01
Členové Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje

02

 

03
Před zastupiteli promluvil i čtrnáctiletý Jonáš Bzura

 

04

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 10.12.2019 / 10.12.2019 | Zveřejnit od: 10.12.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém