Orientační nabídka


 

Veletrh o komunitárních programech a financích z EU

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
a
Ve středu 31. října se uskuteční v konferenčním sále Krajského úřadu Ústeckého kraje už šestý ročník Veletrhu komunitárních programů, tedy odborné setkání o tématice financování mezinárodních projektů z fondů Evropské unie. Zájemci se mohou k účasti přihlásit až do 30. října!
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 9. října 2012

Cílem veletrhu v Ústí nad Labem je představit zájemcům o tuto oblast spolupráce v Evropě další možnosti získání finančních zdrojů na jejich projektové záměry, nabídnout kontakt na odborníky, na které se v této oblasti mohou obrátit a poradit jim a na konkrétních příkladech ukázat, jak postupovat při přípravě a realizaci mezinárodních projektů financovaných z komunitárních programů. Předcházejících ročníků, o které byl velký zájem, se zúčastnili představitelé měst a obcí z regionu, zástupci malých a středních podniků, ale také odborníci z univerzit a dalších vysokých škol či z úřadů. Veletrh je určen také zájemcům z neziskových organizací, agentur nebo organizací pracujících s mládeží. Cenné rady zájemcům o dotace na smysluplné programy podají účastníkům odbornici například z ministerstev průmyslu a obchodu a také práce a sociálních věcí, ze společností YMCA (Young Men's Christian Association, tedy křesťanské organizace pro mladé lidi), Národní agentury pro evropské vzdělávací programy (NAEP), Akademie věd ČR,  Institutu umění Divadelního ústavu a dalších organizací.

   Komunitární programy, kterých existují více než čtyři stovky, nabízejí nové možnosti čerpání finančních prostředků z fondů EU a jsou dostupné všem členským státům. Ústecká konference k dané problematice seznámí zájemce  se všemi možnostmi programů a efektivního čerpání evropských peněz.

   Organizátory 6. ročníku Veletrhu komunitárních programů  je Ústecký kraj a jeho zastoupení v Bruselu a Eurocentrum Ústí nad Labem. Partnery jsou Regionální rozvojová agentura ÚK, Asistenční centrum, a.s. Most,  Europe Direct Most a Krajská hospodářská komora Ústeckého kraje.

   Jako každým rokem budou i letos na veletrhu přednášky o vybraných komunitárních programech a paralelně také workshop v předsálí konferenčního sálu se stánky s propagačními materiály o prezentovaných programech. U každého stánku budou po celou dobu veletrhu k dispozici odborníci z kontaktních míst v ČR, kteří budou připraveni poskytnout individuální konzultace k  projektovým záměrům. V případě vašeho zájmu o letošní veletrh se, prosím,  zaregistrujte do úterý 30. října na emailové adrese: eva.bartunkova@euroskop.cz. Účast na akci je zdarma. Podrobný program veletrhu je na modrém plakátku v levé části úvodní webové stránky Ústeckého kraje.

Připravil Mgr. Zbyněk Šebesta,

oddělení tiskových informací,kancelář hejtmana Ústeckého kraje,

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem,

Tel.: 475 657 742, sebesta.z@kr-ustecky.cz,

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 25.10.2012 / 25.10.2012 | Zveřejnit od-do: 25.10.2012-8.11.2012 | Schváleno / Zrušeno: 9.10.2012 / 8.11.2012 | Účinnost od-do: 25.10.2012-10.11.2012
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém