Orientační nabídka


 

Veletrhy cestovního ruchu odstartoval kraj v Chemnitz

22
Ve dnech 7. až 9. ledna 2011 probíhal v Chemnitz (Sasko) veletrh cestovního ruchu „Chemnitzer ReiseMarkt“. Ústecký kraj se prezentoval pod záštitou České centrály cestovního ruchu společně s městem Ústí nad Labem, Libereckým krajem, Destinační společností Východní Čechy a Léčebnými lázněmi Mariánské lázně a. s. Na veletrh se přišlo podívat více než 11 000 návštěvníků především z Německa.
 

 
 

„Vždy jsem rád, když se může kraj pochlubit svými krásami na akcích, jako jsou veletrhy cestovního ruchu. Letos jich nás čeká celá řada a pro návštěvníky máme připraveny ty nejzajímavější tipy z Ústeckého kraje“, řekl Radek Vonka, člen Rady Ústeckého kraje pro cestovní ruch a regionální rozvoj.

Největší zájem u krajského stánku byl již tradičně o České Švýcarsko. Velkoplošný obraz Pravčické brány upoutal každého kolemjdoucího a lidé na něj ukazovali už z dálky. V těsném závěsu bylo Litoměřicko s Českým středohořím. Mnozí označili jako zajímavý tip na výlet plavbu po Labi lodí Porta Bohemica. „Na dračku“ šly tipy pro cykloturisty, běžkaře i pěší turisty a to nejen v Krušných horách.

Jako letošní novinka byl představen Chrám Chmele a Piva v Žatci a lanovka na Větruši. Další veletrh, na kterém se Ústecký kraj představí, bude od 13. 1. 2011 Region Tour v Brně. Expozice se bude pyšnit obří otáčivou 3D Bránou do Čech a kraj dostane ocenění za web www.branadocech.cz v kategorii turistické portály.

 

 

Připravilo odd. RR a CR

1
Logo "Brána do Čech" uvádělo na veletrhu v Chemnitz expozici Ústeckého kraje

2
Společný stánek České centrály cestovního ruchu

3
O informace a tiskoviny Ústeckého kraje byl velký zájem

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 10.1.2011 / 10.1.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém