Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Velvyslanec Moldavské republiky navštívil Ústecký kraj

 
Moldavský velvyslanec
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček podruhé přivítal na Krajském úřadě Ústeckého kraje moldavského velvyslance Jeho Exelenci Vitalie Rusu. Jednání byli přítomni Ladislav Drlý, člen rady Ústeckého kraje a Martina Francírková, ředitelka úřadu Krajské hospodářské komory. Během jednání společně mluvili o aktuální situaci v oblasti hospodářství a energetiky, následovala prohlídka teplických lázní.
Tisková zpráva ze dne 30. října 2019
 

 
 

Velkými tématy byla těžba uhlí, rekultivace krajiny, hospodářství a společný trh práce. „Nedostatek pracovních sil v Ústeckém kraji se promítá do všech oblastí, ať už jde například o řemeslníky, vysokoškolské techniky, ale také učitele, lékaře a zdravotníky,“ připomněl hejtman Bubeníček.

Po jednání následoval program v lázních v Teplicích, kde byly za doprovodu hejtmana moldavskému velvyslanci představeny nejen současné možnosti lázeňských procedur, včetně historie lázní, ale také došlo na prohlídku centra města.

01
Na jednání byl Ladislav Drlý, radní Ústeckého kraje (třetí zprava) a vedle něj Martina Francírková, ředitelka úřadu Krajské hospodářské komory

02
Došlo i na návštěvu teplického Thermalia

04
Velvyslanec si prohlédl centrum lázeňského města

 

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 30.10.2019 / 30.10.2019 | Zveřejnit od: 30.10.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém