Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka

 
1
Projekt „Propagace řemeslných a technických oborů – ŘEMESLA“ byl oceněn v šestém ročníku soutěže Dobrá rada nad zlato 2010. Projekt organizovala SOŠ a SOU Neklanova Roudnice nad Labem pod vedením ředitelky Heleny Všetečkové.
 

 
 

Tisková zpráva z 18. listopadu 2010

 

Nejdůležitějším posláním oceněného projektu „ŘEMESLA“ byla propagace řemeslných a technických oborů mezi žáky posledních ročníků základních škol a s tím spojená pomoc žákům při výběru jejich budoucího povolání.

 

Soutěž každoročně vyhlašuje Národní vzdělávací fond, o. p. s. - Praha, v návaznosti na Inspirační databanku pro rozvoj lidských zdrojů Topregion.,cz. Společným dlouhodobým cílem soutěže i krajských rad pro rozvoj lidských zdrojů je vzbudit zájem široké veřejnosti o aktivity spojené s rozvojem lidských zdrojů, s vytvářením šancí a poskytováním možností ke zlepšování znalostí a dovedností, které vedou k lepšímu uplatnění jedinců v životě. Rady se podílejí  na řešení problémů spojených se zaměstnaností, vzděláním a působením na rozvoj lidského potenciálu v jednotlivých regionech.    

 

Slavnostního předávání cen se zúčastnila vedoucí oddělení OPVK KÚ Ústeckého kraje Mgr. Černá a vedoucí Odboru školství, mládeže a tělovýchovy KÚ  Ústeckého kraje Ing. Harašta.

           


 

1

1
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 18.11.2010 / 18.11.2010 | Účinnost do: 30.11.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém