Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka

 

Johnson Controls rozšiřuje svou investici v zóně Triangle

 
1
Zástupce společnosti JC Interiors Czechia s.r.o., která v průmyslové zóně Triangle staví závod na výrobu plastových částí do automobilů, Miloslav Šponer a hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová dnes podepsali smlouvu o nájmu a následné koupi pozemků ve Strategické průmyslové zóně Triangle. V kraji tak přibude více než 400 pracovních míst.
 

 
 

Tisková zpráva z 27. října 2011

 

Dnešním podpisem se potvrzují již dříve oznámené plány společnosti JC Interiors Czechia s.r.o., dceřiné společnosti Johnson Controls, rozšířit svůj připravovaný podnik. Tím společnost vytvoří do konce roku 2014 dalších 480 pracovních míst k původním 150, které garantovali před rozšířením,“ připomněla hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, „Ústecký kraj se dlouhodobě snaží Triangle přiblížit novým investorům a o dobré připravenosti naší zóny svědčí vzrůstající zájem investorů.“ „Volba lokality je pro naši společnost strategickým rozhodnutím. SPZ Triangle splnila všechna naše kritéria i očekávání, proto dnes můžeme stvrdit rozšíření našeho původního záměru,“ dodala ředitelka závodu v SPZ Triangle Lenka Čížová.

 

Za Ústecký kraj smlouvu o budoucí smlouvě o koupi nemovitosti s investorem podepsala hejtmanka Jana Vaňhová, za společnost JC Interiors Czechia s.r.o. svůj podpis připojil její jednatel Miloslav Šponer. Vedle něj se dnešního slavnostní aktu zúčastnili také Operations Director for Europe Wolfgang Engelhardt a ředitelka závodu Lenka Čížová.  

 

Nový podnik na Trianglu bude v rámci skupiny Johnson Controls patřit do divize Automotive a bude vyrábět plastové části interiérů osobních vozidel, konkrétně palubní desky a dveřní výplně.

  

Více o společnosti Johnson controls

http://www.johnsoncontrols.cz/publish/cz/cs.html

 

 Více o strategické průmyslové zóně triangle

http://www.kr-ustecky.cz/triangle.asp?p1=188100

 

KONTAKT na Ústecký kraj:

Magdalena Hanáčková, tisková mluvčí

tel.: 475 657 726, email: hanackova.m@kr-ustecky, www.kr-ustecky.cz

Nikola Jahodová Rennerová, kancelář ředitele

tel. 475 657 934, email: jahodova.n@kr-ustecky.cz

 

1

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 27.10.2011 / 27.10.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém