Orientační nabídka


 

Podpořte Ústecký balíček legislativních změn

 

 
 

Vážení občané České republiky, pokud se ztotožňujete se snahou Ústeckého kraje řešit problémy s nepřizpůsobivými občany nezbytnými legislativními změnami formou Ústeckého balíčku, prosíme, vyplňte níže uvedená pole. Za Vaši podporu předem velmi děkujeme.

 

 

 

Petice na podporu Ústeckého balíčku

V souvislosti s neodůvodněným zamítnutím Ústeckého balíčku Vládou ČR se Ústecký kraj rozhodl uspořádat petici na jeho podporu. „Musíme udělat vše proto, abychom pomohli slušným občanům nejenom na Šluknovsku, ale kdekoli v České republice. Suplujeme legislativní roli vlády, která vyhrocené sociální napětí ve vyloučených lokalitách dlouhodobě ignorovala. Chceme proto požádat občany Ústeckého kraje, aby vyjádřili podporu naší legislativní iniciativě s cílem pomoci jejímu schválení v Parlamentu ČR,“ uvedla Jana Vaňhová, hejtmanka Ústeckého kraje.

Ústecký kraj intenzivně od roku 2009 pracoval na tzv. Ústeckém balíčku - návrhu legislativní úpravy, která by poskytla nástroj policii a obcím proto, aby mohly důsledně vyžadovat dodržování veřejného pořádku. Balíček rovněž řeší otázku sociálního bydlení a novelizuje loterijní zákon, který by měl dát více pravomocí obcím.

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 3.11.2011 / 3.11.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém