Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ocenění Firmy a Živnostníka roku 2013

 
1
Cukrář František Dlask se stal GE Money Bank Živnostníkem roku 2013. V kategorii Vodafone Firma roku 2013 uspěla společnost HENNLICH s.r.o. Osmý ročník krajského kola byl završen a vítězové se zúčastní celostátního finále, jehož výsledky budou známy počátkem prosince.
Tisková zpráva ze dne 19. září 2013
 

 
 

V každé kategorii se vybíralo mezi deseti finalisty, jejichž kvalitu a přínos porovnávala odborná porota složená z řad zástupců podnikatelských institucí, Krajské hospodářské komory, agentury CzechInvest, Svazu průmyslu a dopravy ČR. Za Ústecký kraj zasedl v odborné porotě náměstek hejtmana Stanislav Rybák. Krajské kolo proběhlo pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje.

Vítěz GE Money Bank Živnostník roku 2013 František Dlask provozuje cukrárnu a kavárnu ve Varnsdorfu. V roce 2010 získal certifikát „Regionální produkt Českosaské Švýcarsko“ na výrobky Dort tety Alenky a Borůvkový řez. V roce 2012 vyhrál v soutěži Regionální potravina Ústeckého kraje s výrobkem Dlaskův větrník. Filosofií pana Dlaska je nabízet prvotřídní zákusky z těch nejlepších surovin.

Hennlich, s.r.o. z Litoměřic, vítěz kategorie Vodafone Firma roku 2013, se zabývá výrobou a dodávkami komponent a technických řešení pro průmysl. Od počátků podnikání v bytě se firma rozrostla do nynější podoby, kdy má vlastní areál a zaměstnává více než 200 lidí.

Slavnostní vyhlášení celostátních vítězů soutěží Vodafone Firma roku 2013 a GE Money Bank Živnostník roku 2013 proběhne 4. prosince v Praze.

Vodafone Firma roku Ústeckého kraje 2013:

 

1. HENNLICH s.r.o. (Litoměřice)

2. REDUCCIA s.r.o. (Proboštov)

3. HIT OFFICE, s.r.o. (Teplice)

 

GE Money Bank Živnostník roku Ústeckého kraje 2013:

 

1. František Dlask (Varnsdorf)

2. Miroslava Formánková (Ústí nad Labem)

3. Ladislav Hruška (Arnoltice)

 

Kontakt:

Mgr. Magdalena Hanáčková, tisková mluvčí

odbor kanceláře hejtmana Ústeckého kraje

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.:   +420 475 657 726

Mob.:+420 737 203 666

Mail:   hanackova.m@kr-ustecky.cz

1
Živnostník roku 2013 - cukrář a kavárník František Dlask z Varnsdorfu

2
Ústecký kraj zastupoval v odborné porotě náměstek hejtmana Stanislav Rybák (na fotce úplně vpravo), podpořit oceněné přišli také (v druhé řadě zprava) radní por oblast ekonomiky Ladislav Drlý, radní pro kulturu Jitka Sachetová, předeskyně výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Dagmar Waicová a Pavel Vodseďálek, předseda výboru pro národnostní menšiny

 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 19.9.2013 / 19.9.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém