Orientační nabídka


 

Turistická sezóna v Krušných horách odstartovala víkendovými akcemi

foto
Navzdory nepříznivému počasí, které uplynulý víkend ovládlo Krušné hory, zahájily turistickou sezónu v Krušných horách stovky lidí. Akci pořádala Destinační agentura Krušné hory za finanční podpory Ústeckého kraje a obec Moldava. Zahájení sezóny se v sobotu zúčastnil také krajský radní Martin Klika.
 

 
 

V sobotu se v areálu Lesné sešli zejména cyklisté. Ti se vydali na vyjížďky po Krušnohorské cyklomagistrále. Některé skupiny využily navržené trasy a cykloprůvodce, kteří jim byli k dispozici. Během dopoledne mohli návštěvníci Lesné posnídat v rámci akce Férová snídaně potraviny z výhradně místních krušnohorských surovin.

Vernisáží byla zahájena výstava fotografií s krušnohorskou tématikou, která je v Krušnohorském lidovém domě k vidění až do září letošního roku. Pro děti byly připraveny soutěže a jízdy zručnosti na horských koloběžkách. Během dne se prezentovali regionální certifikovaní prodejci, kouzla s chemií předvedli studenti Střední školy Educhem.

Kdo vydržel chladné počasí, užil si odpolední koncert kapely Nebe nebo večerní táborák s živou hudbou. V neděli akce pokračovala na Moldavě. To už zahájení sezóny doprovodilo i sněžení. I tak ale lidé přišli a podpořili běžce, kteří se rozhodli startovat na Krušnohorském půlmaratonu. „Hory jsou s počasím nevyzpytatelné. Navzdory chladu si ale lidé začátek sezóny užili,“ komentoval Martin Klika víkendové akce v Krušných horách.

Zdroj: Destinační agentura Krušné hory

foto
V sobotu se v areálu Lesné sešli zejména cyklisté

foto
Navzdory nepříznivému počasí dorazily stovky lidí

foto
Zahájení turistické sezóny si nenechal ujít krajský radní Martin Klika 

foto

foto

 

 

 

 

 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 17.5.2016 / 17.5.2016
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies