Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka

 

Podpora sociálního zemědělství

 
 

 
 

Podpora sociálního zemědělství  

Regionální stálá konference Ústeckého kraje má za úkol přes léto sesbírat z území projektové záměry a projektové náměty od místních firem, organizací a institucí.

Cílem sběru projektových záměrů a námětů je nejen získat přehled o absorpční kapacitě v jednotlivých krajích, ale též o tzv. „bílých místech“, tedy aktivitách, které svým charakterem naplňují cíle Strategie regionálního rozvoje, ale nejsou pokryty žádnými dotačními tituly ani z Evropských fondů, ani z národních dotačních titulů. Pokud se z území sejde více námětů z jedné oblasti, které nejsou ovšem zatím financovatelné, bude tato skutečnost vést k iniciování národních dotačních titulů u příslušného ministerstva.

Jsou-li tedy na území Ústeckého kraje farmy, nebo NNO spolupracující s farmami, které by chtěly získat dlouhodobě dotační titul na aktivity sociálního zemědělství, např. na sociální podnikání v zemědělské prvovýrobě, kontaktujte sekretariát Regionální stálé konference a pošlete krátký projektový záměr s odkazem na sociální zemědělství, aby MZe, které má na starosti zemědělskou prvovýrobu, dostalo dostatečně silný podnět podporovat tuto oblast.

Kontakty: vankova.l@kr-ustecky.cz     nebo  prazakova.m@kr-ustecky.cz

Více informací na:

http://www.socialni-zemedelstvi.cz/novinky/akcni-plan-strategie-regionalniho-rozvoje-dejte-vedet-o-lokalnich-iniciativach-ktere-dosud-nemaji-prislusnou-podporu.html

 

 
Zodpovídá: Bc. Ladislav Lála
Vytvořeno / změněno: 3.8.2016 / 3.8.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém