Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka

 
Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 12. 7. 2021.
 

Odkazy


 
 

Žádost o informaci:

 „Rád bych Vás na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím požádal o poskytnutí zápisu z jednání komise výběrového řízení na obsazení funkce ředitele Regionálního muzea v Teplicích, které proběhlo dne 14. května 2021.

Zároveň Vás žádám na základě stejného zákona o poskytnutí základních koncepcí rozvoje a řízení Regionálního muzea v Teplicích, které do výběrového řízení předložili jednotliví kandidáti (samozřejmě s výjimkou mne samého).“

 

Poskytnutá informace:

V příloze posíláme P R O T O K O L o průběhu a výsledku posuzování a hodnocení uchazečů výběrového řízení na funkci ředitele Regionálního muzea v Teplicích, příspěvkové organizace. Protokol je upraven z důvodu dodržení přiměřenosti rozsahu zveřejňovaných osobních údajů podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, tzn., že byly anonymizovány vlastnoruční podpisy zainteresovaných osob.

Dále sdělujeme, že Rada Ústeckého kraje dne 30. 6. 2021 zrušila výběrové řízení vyhlášené dne 1. 3. 2021 na obsazení funkce ředitele Regionálního muzea v Teplicích, příspěvková organizace. Na základě tohoto rozhodnutí RÚK byly všechny materiály předložené uchazeči ve výběrovém řízení jim vráceny. Povinný subjekt tedy neeviduje požadované informace.

 
Zodpovídá: JUDr. Jan Svoboda
Vytvořeno / změněno: 20.7.2021 / 20.7.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém