Orientační nabídka


 

Den pěstounství bude letos na Střeleckém ostrově v Litoměřicích

Na Městském úřadu v Litoměřicích se konalo jednání Pracovní skupiny pro propagaci pěstounské péče Ústeckého kraje. Pracovní setkání bylo zaměřeno na přípravu akce pro rodiny s dětmi Den pěstounství – aneb den pro všechny (ne)obyčejné rodiny.
Tisková zpráva ze dne 14. června 2024
Den pěstounství
 

 
 
Následně se zástupci pracovní skupiny přesunuli Střelecký ostrov v Litoměřicích, aby si obhlídli „místo činu“, kde se letošní ročník bude dne 7. 9. 2024 konat. Na Dni pěstounství bude připraven bohatý odpolední program, který je pro letošní rok rozšířen o dopolední sportovní akci „Běžíme pro náhradní rodiny“ ve spolupráci s Centrem pro náhradní rodinnou péči, o. p. s. Více o akci ZDE.

Den pěstounství je jedním z projektů, které Ústecký kraj a jeho partneři realizují v průběhu celého roku v rámci osvětových kampaní. Cílem akcí je představit poslání pěstounské péče veřejnosti, motivovat potenciální zájemce a přiblížit jim výhody, které pěstounství přináší a v neposlední řadě poděkovat stávajícím pěstounům za jejich náročnou práci.

První ročník se konal vloni v září v Lounech na Výstavišti, kam dorazilo více jak tři tisíce návštěvníků, zejména rodin s dětmi. Více informací o akci realizované v roce 2023 jsou k dispozici ZDE.

Pracovní jednání k letošnímu Dni pěstounství se uskutečnilo v Litoměřicích
Pracovní jednání k letošnímu Dni pěstounství se uskutečnilo v Litoměřicích

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 14.6.2024 / 14.6.2024 | Zveřejnit od: 14.6.2024
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém